Kohaletoimetamine

Kättetoimetamise aeg: Eesti siseselt jõuavad tellitud tooted üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist OÜ Roosid ja Okkad (edaspidi Veebipood) poolt. Osadele toodetele võib kehtida pikem kättetoimetamise aeg. Seda juhul, kui tegemist on eritellimusega. Antud juhul lepitakse tarneaeg kliendiga eraldi kokku.
Veebipood jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.
Veebipood ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Vali omale kõige mugavam kättetoimetamisviis!

"Tulen ise Sakku kaubale järgi" transpordiviisi korral
Võimalik on tulla pakile ise järele OÜ Roosid ja Okkad töötuppa, Sakus. Eelnevalt lepi kokku aeg e-maili teelkeraamika@hedwig.ee või helista 534 47 638.

OMNIVA PAKIAUTOMAAT
Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp.

Saatekulu: Tavapaki maksumus on 4 eurot, kuid kallimate ja suuremate pakkide puhul on SÜGAVALT SOOVITATAV valida erikäsitlusega pakk, mis maksab 6 eurot. Mina pakin kõik tooted hoole ja armastusega, erikäsitlusega paki puhul suhtub hoolivamalt ka Omniva transport ning toote purunemise korral katab kahju Omniva. Tavateenuse puhul jääb vastutus Tellija kanda.

ITELLA SMARTPOST
Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi.

Saatekulu:
Keskmine kapp - kuni kuni 20 cm * 34 cm * 42 cm - 4 euri
Suur kapp - kuni kuni 60 cm * 36 cm * 60 cm - 6,50 euri